Calendar

August 2017
SunMonTueWedThuFriSat
 << < > >>
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Announce

Who's Online?

Member: 0
Visitor: 1

rss Syndication

Pozyczki gotowkowe

Zawarte między firmą oferującą usługi pożyczkowe a kredytobiorcą, wybrane racjonalnie i zwracane terminowo, mogą być początkiem nowego życia bez dokuczliwych zadłużeń. Najważniejsze to znaleźć pożyczkę odpowiadającą indywidualnym potrzebom i wymogom.
Jest to możliwe dzięki bogatej ofercie banków działających na rynku. Instytucje finansowe proponują takie kredyty jak kredyt hipoteczny, konsumpcyjny, inwestycyjny, obrotowy, dla firm, studencki, gotówkowy, odnawialny, samochodowy, lombardowy, obrotowy, bezgotówkowy, mieszkaniowy, preferencyjny czy konsolidacyjny. Kredyty dzielą się ze względu na ich przeznaczenie, termin spłaty, zabezpieczenie, które zapewnia klient zainteresowany pożyczką, walutę, w której jest pobierany, formę lub przedmiot kredytowania oraz specjalne warunki udzielania kredytu.
Bardzo powszechne są kredyty hipoteczne. Pożyczkodawca zabezpiecza się hipoteką interesanta pobierającego pożyczkę, np. jego domem. Przeznaczony jest na budowę lub zakup nieruchomości mieszkalnej. Cechuje się stałą wysokością oprocentowania oraz długim terminem spłaty.
Często wybierane są również kredyty konsumenckie, przeznaczone dla jednostek lub gospodarstw domowych w celu finansowania pożądanych dóbr konsumpcyjnych. Pożyczkobiorcą może być tylko osoba posiadająca niczym nie ograniczoną zdolność do czynności prawnych, udokumentowane dochody i właściwą zdolność kredytową.
Innym powszechnym kredytem jest kredyt konsolidacyjny, łączący wszystkie pożyczki w jedną, ułatwiając ich spłatę dzięki zmniejszeniu wysokości raty. Jest długoterminowy i często posiada niższą stopę procentową.
Wybór rodzaju kredytu powinien być dostosowany do potrzeb i możliwości przyszłego kredytobiorcy. Najlepiej skonsultować się z doradcą bankowym i wspólnie podjąć odpowiednią decyzję.
Więcej na http://kredytgotowkowy4u.pl/.


16:06:35 . 12 Dec 2012
Admin · 49 views · Leave a comment
Categories: First category

Permanent link to full entry

http://symbolkredytowy.sosblogs.com/The-first-blog-b1/Pozyczki-gotowkowe-b1-p1.htm

Comments

No Comment for this post yet...


Leave a comment

New feedback status: Published

Your URL will be displayed.


Please enter the code written in the picture.


Comment text

Options
   (Set cookies for name, e-mail and url)