Calendar

September 2017
SunMonTueWedThuFriSat
 << < > >>
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Announce

Who's Online?

Member: 0
Visitor: 1

rss Syndication

Pożyczka dla zadłużonych

 

 

Czy pożyczki dla zadłużonych to ciekawy sposób na zdobycie dodatkowej gotówki? Gdzie lepiej szukać podobnych świadczeń gotówkowych i czy faktycznie można je dostać bez względu na historię kredytową?

 

Osoby, jakie są zapożyczone, czyli figurują jako dłużnicy w Biurze Informacji Kredytowej, raczej często poszukują ratunku w formie kolejnych chwilówek, żeby wreszcie stanąć na nogi. Moim zdaniem nie jest to do końca dobre postępowanie, ponieważ w taki sposób można bardzo łatwo popaść w jeszcze gorsze długi. Niemniej jednak, jeśli przewiduje się w najbliższym czasie większy przypływ pieniędzy i ma się gwarancję, że będzie można w terminie uregulować zapożyczenie, warto zastanowić się nad podjęciem ryzyka. W tym celu przydać się może ranking pożyczek bez zadłużonych.

Zbliżonego gatunku rankingów w ostatnich czasach da się wyszukać całe mnóstwo na przeróżnego gatunku stronach internetowych, jakie w większym lub mniejszym zakresie parają się tematyką finansową. Z własnego doświadczenia jednak poleciłbym wyłącznie takie porównywarki, za którymi staje autorytet naprawdę obszernego i doświadczonego portalu finansowego. Wówczas w takim zestawieniu da się odszukać nie tylko propozycje agencji parabankowych, lecz również i normalnych banków, o czym czasem zadłużeni nie pamiętają, ponieważ wychodzą z założenia, iż od razu są tam skazani na negatywną decyzję kredytową.

Dłużnicy nie mogą także zapominać, że zawsze mogą skorzystać z konsolidacji pożyczek w normalnym banku (więcej: klik). Może to być polecanym sposobem na odzyskanie stabilności w finansach i ostateczne uporanie się ze zwrotem wcześniejszych zadłużeń. Również i w tym przypadku wypada poszukać najbardziej sprzyjających ofert w różnego gatunku zestawieniach. Niestety ofert konsolidacyjnych nie znajdzie się w ofercie firm parabankowych. Z ciekawości zwiedziłem kiedyś większość portali internetowych w poszukiwaniu podobnych świadczeń konsolidacyjnych, jednakże w większości przypadków sprzedawane są tylko chwilówki, których prowizje są nad wyraz wysokie.

Decydując się na kredyt dla zadłużonych w firmie parabankowej należy pamiętać o tym, że nie jest to tanie rozwiązanie. Dobrze więc przed dobraniem konkretnej oferty zobaczyć w rankingu, który parabank nalicza niską prowizję.


Oferty pożyczek dla zadłużonych http://swiatkonsumenta.pl/pozyczki-dla-zadluzonych/.

 

 

22:37:28 . 05 Aug 2013
Admin · 61 views · Leave a comment
Categories: First category

Permanent link to full entry

http://symbolkredytowy.sosblogs.com/The-first-blog-b1/PoAyczka-dla-zadAuAonych-b1-p11.htm

Comments

No Comment for this post yet...


Leave a comment

New feedback status: Published

Your URL will be displayed.


Please enter the code written in the picture.


Comment text

Options
   (Set cookies for name, e-mail and url)